Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Партнерські умови

Дорогі друзі!

Статус партнера заходу світового рівня з реабілітації підкреслить високий статус Вас або Вашої організації та підвищить Ваш імідж. 

А можливість тісної співпраці з близько 600 доповідачами та учасниками конференції дозволить якнайкраще продемонструвати переваги Ваших продуктів і послуг та донести їх безпосередньо до фахової аудиторії, що позитивно вплине на затребуваність Ваших пропозицій на вітчизняному ринку.

Співпраця з нами допоможе Вам підкреслити соціальну відповідальність Вашого бізнесу та його спрямованість на благо людей та суспільства.

Стати партнером нашого конгресу надзвичайно просто:

Ø зателефонуйте до представників оргкомітету +38050-352-32-23 та отримайте вичерпну відповідь щодо умов та підберіть оптимальну форму партнерської участі саме для Вас!

Ø  напишіть листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., і ми зв'яжемось з Вами в максимально стислі терміни.

Ø  надішліть нам коротке повідомлення у формі зворотнього зв'язку.